הודו, טיולי אוכל בהודו, טיול קולינרי בהודו, חבילות קולינריות בהודו, חופשה טבעונית בהודו, טיולי יוקרה להודו.

תמיד חלמתם לטייל כמו אהרוני וגידי ולהנות מהשפע הקולינרי שהעולם מציע? שף רועי רונן לוקח את זה צעד קדימה ומציע לכם להצטרף אליו למסע קולינרי בהודו.

באפריל 2019 הוזמן השף רועי רונן לביקור מקצועי בהודו, כאורח של ממשלת הודו, משרד התיירות והתאחדות המסעדות.

 

השף יעמיד לרשותכם את מערך הקשרים והחברויות שלו באמצעות הפלטפורמה לטיולי אוכל וחברת תיירות מתמחה, זאת כדי להכיר לכם את הטעמים של האוכל המפורסם בעולם, בדרגת חמישה כוכבים וחמישה כוכבי דלקס!!!. חופשה קולינרית מפנקת במיוחד! תהנו מחוויות קולינריות עם שפים מקומיים, תתענגו בסיורי טעימות, בשווקים שוקקים, ולא תפסיקו להתפעל מהתנסויות במלונות יוקרה. תעשו הכל, מבישול מעשי והדגמות בישול עם שף מקומי, תבקרו במסעדות אותנטיות ותהנו בארוחות במסעדות עדכניות. תתפנקו מאירוח ברמות הגבוהות של הודו במלונות יוקרה שנבחרו בקפידה וארמונות מורשת שבחבל רג'סטאן בצפון הודו. שף רועי רונן יחבר אתכם לקולגות והחברים שלו, שהם מומחים מובילים בחוויות לקוח ובקיאים בתרבות האוכל המקומית. הם יעשו הכל יחד עם השף להנעים את זמנכם, הם יהיו קשובים לכל בקשה ודרישה כדי שלא תפסיקו להתפנק, לצלם, לשתף ולהינות מהקולינריה המקומית.החוויות הקולינריות שלכם ישתלבו עם טיסות ישירות,

 

ביקור באתרי מורשת עולמית וירידה לפרטים כדי שיהיה לכם טיול שיחרט לכל החיים. הזמינו עכשיו את תוכנית החופשה לשבוע קולינרי בהודו הטעמים של רג'אסטן!  מותאם למטיילים עצמאיים ולקבוצות סגורות.

 טיול אוכל וקולינריה בהודו  2023

טיול אוכל בהודו - תמונות

רועי רונן חוויות קולינריות